درباره خانواده آب

شرکت تصفیه آب خانواده آب با بیش از ۱۲ سال سابقه درخشان در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و ساخت سیستم های تصفیه و ضدعفونی آب صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی با برند واتر فامیلی فعالیت می کند. این شرکت همچنین، بهترین تجهیزات و قطعات مورد نیاز هریک از کالاها را با نازلترین قیمت و برترین کیفیت موجود در بازار تامین کرده و در اختیار مشتریان خود در سر تا سر ایران قرار می دهد.

اعضای تیم خانواده آب کاملا کارآزموده و مجرب بوده و با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز در زمینه مشاوره، طراحی و تولید انواع سیستم های تصفیه آب خانگی و صنعتی فعالیت می کنند و پس از  بررسی و آنالیز عیوب موردنظر، با استفاده از به صرفه ترین و صحیح ترین روش های تصفیه آب، فاضلاب و گندزدایی و ضدعفونی آب اقدام به تولید و نصب دستگاه تصفیه آب متناسب با مناطق و صنایع مختلف می کنند.

پخش ویدیو

شرکت خانواده آب علاوه بر تامین دستگاه های تصفیه آب خانگی و قطعات مرتبط با آن، آماده ارائه خدمات تصفیه آب و تولید دستگاه های مربوطه برای صنایع زیر می باشد:


  • صنعت دام و طیور و کشتارگاه
  • صنعت کشاورزی
  • صنعت تولید
  • صنعت بیمارستانی
  • صنعت هتل و رستوران و کافی شاپ
  • مدارس
  • بیمارستان ها
  • ادارات
  • مصارف خانگی

ماموریت و دیدگاه شرکت

با نوآوری در طراحی و تولید محصولات و خدمات به سمت راهکارهای سازگار با محیط زیست در جهت کاهش زمان، هزینه و انرژی حرکت خواهیم کرد.

مشتریان خانواده آب ارزشمندترین و مهم ترین افراد ذینفع این شرکت محسوب می شوند. خوش نامی و اعتبار مجموعه خانواده آب، توانایی بالا در ارائه محصولات متنوع و بی نظیر سیستم های تصفیه و ضدعفونی آب صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی ، سالها تجربه مدیران، شبکه توزیع گسترده و کارآمد، وجود مشتریان وفادار کمک خواهد کرد تا مجموعه ما همچنان به عنوان انتخاب اول مشتریان باقی بماند. صداقت، احترام، رعایت کرامت انسانی، خلاقیت و نوآوری، اخلاق حرفه ای، بستر سازی برای رشد حرفه ای، مسئولیت پذیری و قانون مداری از ارزش های محوری مجموعه خانواده آب به شمار می آیند.

سرویس هایی که ارائه می دهیم

مشاوره فنی و تخصصی

پیش از هرگونه تصمیم‌گیری می‌توانید از مشاوره تخصصی ما به صورت تلفنی و یا حضوری بهره‌مند شوید.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش مادام العمر به همراه تامین قطعات و اطلاع رسانی تعویض فیلتر انجام می گیرد.

ارسال و نصب رایگان

در صورت خرید از مجموعه آب ارسال و نصب کالا ها رایگان می باشد.

گارانتی محصولات

هنگام خرید دستگاه ها، گارانتی آن نیز بر روی محصول قرار می گیرد.

تامین تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب

در هر صنعتی که فعالیت می کنید، ما بهترین تجهیزات و قطعات تصفیه آب و فاضلاب را در اختیار شما می گذاریم.

بررسی و آنالیز آزمایشات مربوطه

نمونه آب ارسال شده را بررسی کرده و در صورت نیاز به آزمایشگاه های مربوطه جهت تست ارجاع می دهیم.

شرکت هایی که به خانواده آب اعتماد کردند